Trick or Treat!

Op maandag 31 oktober is het Halloween. Volgens de Amerikaanse traditie gaan de kinderen op deze avond (verkleed) langs de deuren. De bewoners van een huis bieden dan een lekkernij aan. Door het grote succes van voorgaande jaren, willen we jullie dit jaar weer uitnodigen voor een gezellige spookachtige avond!


Deelnemen kan op twee manieren:

  1. Met de kinderen langs de deuren óf
  2. een lekkernij aanbieden wanneer de kinderen bij uw huis aanbellen

De kinderen gaan op zaterdagavond 29 oktober tussen 18.30 en 20.00 uur langs de deuren. Om het voor de kinderen herkenbaar te maken bij welk huis er aangebeld mag worden zullen wij lichtpotjes uitdelen. Ook vragen we om zelf de voordeur herkenbaar te versieren in Halloween stijl.

Wanneer u wilt deelnemen meldt u dan aan via onze website. Graag vóór 27 oktober. Wij zorgen dan op 29 oktober voor een overzichtje van de deelnemende huizen, voor de ouders van de kinderen die gaan rondlopen. We hopen dat op een gezellig avond!