Zaterdag 1 september j.l. was de eerste Rommelroute in onze wijk. Samen met wijkvereniging Bewoners Goese Meer hebben we dit in het Goese Diep georganiseerd. We konden gebruik maken van de ervaring van Goese Meer, waardoor dingen als de plattegrond en media-aandacht snel geregeld waren. We hebben dit als een leuke en succeslvolle dag ervaren, voor herhaling vatbaar.

Kijk voor een foto impressie in het foto album.

Graag vernemen we ook van jullie (mocht je deelgenomen hebben) wat de ervaringen zijn. Vul daarvoor het formulier in en geef aan wat de ervaringen zijn en zeker ook feedback voor een volgende keer. Voor ons was dit de eerste keer, dus we vernemen graag wat we volgend jaar anders kunnen doen of zeker moeten vasthouden om het nog beter te kunnen organiseren.

Alvast bedankt!

[forms ID=6]

Volg ons ook op